Дзвоніть
          (067) 814-0-800    


Дизайн зовнішньої реклами


           Ефективна зовнішня реклама (біг-борди, сіті-лайти, вивіски тощо) не просто інформує про об'єкт реклами, а і виділяється серед інших подібних рекламоносіїв. Важливу роль в цьому відіграє дизайн зовнішньої реклами. Наша студія розробляє стильний і запамятовуючій зовнішній дизайн.

          У великому місті на людину обрушується потік реклами. Помітний і запам'ятовючій дизайн зовнішньої реклами привертає і зупиняє погляд перехожого, а лаконічний дизайн зовнішньої реклами повідомляє йому суть пропозиції.

          До зовнішньої реклами відносяться всі рекламоносії, розміщені поза будівлями: рекламні щити (біг-борди), банери, сіті-формати, брандмауери, вивіски. Всі вони борються за увагу людини і перемога залежить від рівня виконання дизайнера.

          Знання сучасних тенденцій, відчуття стилю і досвід наших фахівців дозволяють їм розробляти дизайн зовнішньої реклами, який не просто привертає погляд, а й викликає позитивні емоції, повідомляє інформацію.

          Дизайн зовнішньої реклами є прекрасним інструментом залучення нових клієнтів і утримання старих. Гармонійно поєднуючи рекламну інформацію і позитивні емоції, ми розробляємо не просто дизайн зовнішньої реклами, ми створюємо конкурентні переваги її перед іншою.

 
Дизайн зовнішньої реклами

 

← Назад