Дзвоніть
          (067) 814-0-800    

Вивіски


 

Вивіска плоска(ПВХ, жесть)


Несвітові вивіски являються недорогою альтернативою світовим коробам. Існує багато варіантів: Пластик та плівка - виготовляється із ПВХ/акрила(також може бути жесть) необхідного розміру та самоклеючої плівки. Зображення може бути надруковано на кольоровому принтері чи вирізано плотером із кольорових плівок. Таку вивіску можливо підсвітити зовнішними світильниками окремо, чи в комплексі з фасадом. Композит та плівка – разом з ПВХ використовується композитний матеріал.

Ціна прораховується індивідуально


Вивіска плоска
 
 

Вивіска з ПВХ, обємна

Вивіска з ПВХ, обємна

Несвітові вивіски являються недорогою альтернативою світовим коробам. Вивіска виготовляється у вигляді короба. Пластик та плівка - виготовляється із ПВХ/акрила необхідного розміру та самоклеючої плівки. Зображення може бути надруковано на кольоровому принтері чи вирізано плотером із кольорових плівок. Таку вивіску можливо підсвітити зовнішними світильниками окремо, чи в комплексі з фасадом. Композит та плівка – разом з ПВХ використовується композитний матеріал.

.

Ціна прораховується індивідуально


                                                       
 
 

Обємні літери


Об'ємні букви виготовляються з ПВХ, акрилу, композитних матеріалів. Внутрішнє підсвічування букв на вибір-Замовника-(неонова, люмінесцентними лампами, світлодіодами). Виготовляються світлові літери за принципом коробки, де на базову частину монтується підсвічування, а фасадна частина (плафон) знімна. Виробництво світлових букв вимагає високої точності у виготовленні і якісних матеріалів.

Ціна прораховується індивідуально


Обємні літери
 
 

 

← Назад