Дзвоніть!!!!
         (0362) 439-051    (067) 363-50-33

ФОТОКНИГИ

На відміну від альбомів в які вклеюються фотокартки - фотокнига являє собою набір "суцільних" фотографій високої якості та великого формату виготовлених у вигляді дизайнерського колажу із згином по середині. Ми пропонуємо кілька напрямків виготовленя фотокниг:

ВЕСІЛЬНA

Весільна фотокнига створюється по індивідуальному замовленю і як правило передбачає послідовне відтворення процесу весілля з самих вдалих фотографій: молода, молодий, викуп, прогулянка, привітання, застілля. Виготовляється в кількості від 1 шт. Слідуючі вдвічі дешевше.
весільне фото      
   формат, см.      кількість сторінок, шт.       вартість, грн   
30х52 20  
додатковий розворот 1  
20х30 20  
додатковий розворот 1  
НАШІ РОБОТИ

ДИТЯЧА

Дитяче фото і фотокниги – прекрасний подарунок для Вашого малюка, який побачить себе на сторінках книжечки разом з героями улюбленої казки або мультфільму. Це також хороше рішення для хрещених батьків, які можуть зробити дійсно оригінальний та неповторний подарунок для свого похресника. Всі фотокниги виготовляються індивідуально, без використаннях стандартних шаблонів, з урахуванням побажань замовника. Достатньо надати фото зі свого особистого фотоархіву, або ж замовити дитячу фотосесію
     
     
     формат, см.         кількість сторінок, шт       вартість, грн.    шкільні фото
30х52 8  
   додаткові сторінки    1  
     
шкільні фотошкільні фотошкільні фото
  НАШІ РОБОТИ    

СІМЕЙНА

Дитячі фотокниги приурочуються закінченю садочка. Склад фотокниги передбачає яркі кольори, дитячі, мультяшні сюжети. Виготовляються в кількості від 10 шт. на групу.
дитячі фото                                      
   формат, см. .      кількість сторінок, шт.       вартість, грн   
30х52 7  
додаткові сторінки
30х52
1  
25х52 7  
додаткові сторінки
25х52
1  
  НАШІ РОБОТИ  

← Назад