Дзвоніть
          (067) 814-0-800    


Web - дизайн


          Дизайн Вашого сайту - це Ваше обличчя, яке доступне для перегляду мільйонам користувачів інтернету. Щоб цією особою не вдарити в бруд, варто докласти чимало зусиль. Як для привабливого обличчя недостатньо гарних очей і брів, так і для сайту буде необачно замовити лише розробку логотипу та підібрати зручний шрифт для текстів. Крім того, красу важливо правильно підкреслити, а як це зробити - знає далеко не кожен дизайнер.
          Для того, щоб ваш сайт залучив і зацікавив користувача, потрібно, щоб його оформлення було зроблено професійно, з урахуванням не тільки смакових якостей творця, але і з урахуванням психологічних особливостей того, хто буде ним користуватися. Потрібно, щоб графічне, інформаційне, структурне оформлення було зроблено чітко, логічно, правильно і не нав'язливо. Це значить - вам потрібен професійний і якісний веб дизайн сайту

Розробка сайту

          Перш ніж замовити розробку сайту, слід визначити бізнес-завдання, які повинен вирішувати Ваш сайт. Веб сайт може бути презентацією себе або продукції, може бути продовженням фірмового стилю і красивим представництвом компанії в Інтернеті, а може стати ефективним інструментом ведення бізнесу. Залежно від поставлених завдань, сайти умовно можна поділити на кілька типів:
  • Розробка сайту візитки - це реалізація візитної картки компанії в Інтернеті. Як правило, включає загальний опис компанії (власника сайту), історію, вид діяльності, контактні дані, карту розташування. Основна мета - презентація.
  • Розробка веб-сайту корпоративного типу - це створення ресурсу з повною інформацією про компанію, з оновлюваним контентом, з додатковими функціональними модулями і можливістю закритого доступу для співробітників або клієнтів. Основні цілі - живе представництво компанії, залучення уваги потенційних і збереження інтересу в існуючих клієнтів.
  • Розробка веб сайту Інтернет-магазину (каталогу продукції) - сайт на якому присутній каталог продукції з докладним описом і можливістю придбати або замовити товар. Мета - залучення клієнтів, отримання прибутку.
  • Розробка промо-сайту - це повідомлення про нову торгову марку, продукт або акції. Розробка сайтів такого плану, як правило, здійснюється для інформування або як майданчик безпосереднього проведення конкурсу або акції. Вищеперелічений список - це сайти, які найбільш популярні в бізнес-середовищі. Але крім них існують інформаційні портали, веб-сервіси (пошуковики, дошки оголошень, файлообмінники, соціальні медіа тощо). Нам цікава розробка веб сайтів будь якої складності.

 

 

← Назад