Дзвоніть!!!!
         (0362) 439-051    (067) 363-50-33
ФОТОПОРТРЕТ
фотосесіяфотосесіяфотосесія
           Завдання портретної фотозйомки показати характер і образ. Фотопортрети зберігають образи та історію - в цьому одна з цінностей художньої фотографії. Ми робимо фотопортрети для професійних цілей - людям творчих і артистичних професій, бізнес фотопортрети для преси, ЗМІ та реклами. Художнє фото для знайомства. Фотопортрети для сайтів знайомств, агентств. Не треба, напевно, говорити, що багато чого залежить від вашого портрета. Дівчатам ми пропонуємо спеціальну фотосесію - з Вами буде працювати фотограф, візажист-стиліст і дизайнер обробки фотографій. В результаті - чудова стильна серія художніх фотографій, що привертають загальну увагу. Сімейна художня фотографія. Закінчення школи, інституту - випускні альбоми, день народження дітей або випускний - прекрасні моменти для зйомки фотопортрета.


 
ФОТОСЕСІЇ
фотосесіяфотосесіяфотосесія
           Фотосесія - це Ваше прекрасний настрій, позитивні емоції і почуття впевненості в собі! Фотосесія поступово стає одним із найбільш незвичайних і в той же час романтичних подарунків для коханої дівчини.

СІМЕЙНЕ ФОТО
фотосесіяфотосесія
           Сімейна фотозйомка, а саме - фотозйомка вагітності, дитяча фотосесія, фотосесія дитячих свят та днів народження, виписка із пологового будинку - це унікальний подарунок Вашому малюкові. До фотозйомки дітей ми відносимось з особливою любов'ю, бо діти дуже безпосередні та в них не має комплексу "як я виглядаю", а це дозволяеє отримувати живі, щирі фотографії. Але, не дивлячись на всю нашу любов до дітей та дитячої фотографії, - це достатньо складний вид зйомки. І до нього треба правильно приготуватися.

← Назад