Дзвоніть!!!!
          (067) 814-0-800    
Брелки з фото
5 грудень 2012 - ФотоПлюс
 

 Акриловий брелок з фото - недорогий і цікавий подарунок. Перебуваючи завжди буквально "при господарі", брелок буде нагадувати про дорогу Вам людину.Також фото брелок може служити рекламним носієм для промо-акцій або інших заходів в силу своєї вкрай низької вартості при великих тиражах.

    
 
Щоб скористатися акційною пропозицією - необхідна реєстрація на сайті!!!
При здійснені замовлення у закладах "ФотоПлюс" (ТЦ "Чайка" та ТЦ "Арена"), щоб скористатися акційною пропозицією - назвіть продавцеві E-mail під яким Ви зареєструвалися на сайті. У разі здійснення замовлення через наш інтернет-магазин - реєстрації на сайті буде достатньо.

 

 

P.S.      Починаючи з 13 серпня 2012 року студія "ФотоПлюс" розпочинає безперервний цикл акцій. Кожен тиждень (з 9.00 понеділка до 15.00 суботи) ми проводимо акцію. Один тиждень - одна акція. Слідкуйте за акціями на сайті та наших сторінках в соціальних мережах (Вконтактах, Однокласниках, ФейсБуці)і зможете зробити гарний подарунок собі та своїм близьким за символічними цінами. Або реєструйтесь на сайті і станьте першими, хто буде в курсі нових акцій!

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

← Назад