Дзвоніть!!!!
          (067) 814-0-800    
Фото на коврику для миші
25 вересень 2012 - ФотоПлюс

09.17-24/09


 
Фото на коврику для миші

    
 

    Друк на килимках для мишок. Килимки гумові з синтетичним покриттям для нанесення зображення. Товщина килимка 5мм, бувають у формі серця, прямокутні і круглі. Чудовий подарунок колег, коханій людині або другу. Можна зробити індивідуальні килимки з лого фірми, що підкреслить солідність Вашого підприємства і зайва реклама не завадить! Килимок для мишки відноситься до розряду функціональних рекламних сувенірів, тобто таких, які виполяют якісь корисні для їх Власників функції. Функціональні сувеніри, як правило, затримуються у свого господаря до тих пір, поки не закінчиться термін їх служби. До речі, для килимка при правильній експлуатації такий час необмежена. Здивуйте дитину! Свого або своїх друзів або друзів своїх друзів - кожен з них буде щасливий отримати барвистий килимок із зображенням, наприклад - улюбленої комп'ютерної гри або мультика. Замовте дорогому іменинникові килимок з його ім'ям і поздоровленням. Можна Ваше фото вкласти в одну з пропонованих нами рамок викладених в галереї шаблонів.

Щоб скористатися акційною пропозицією - необхідна реєстрація на сайті!!!
При здійснені замовлення у закладах "ФотоПлюс" (ТЦ "Чайка" та ТЦ "Арена"), щоб скористатися акційною пропозицією - назвіть продавцеві E-mail під яким Ви зареєструвалися на сайті. У разі здійснення замовлення через наш інтернет-магазин - реєстрації на сайті буде достатньо.

 

 

P.S.      Починаючи з 13 серпня 2012 року студія "ФотоПлюс" розпочинає безперервний цикл акцій. Кожен тиждень (з 9.00 понеділка до 15.00 суботи) ми проводимо акцію. Один тиждень - одна акція. Слідкуйте за акціями на сайті та наших сторінках в соціальних мережах (Вконтактах, Однокласниках, ФейсБуці)і зможете зробити гарний подарунок собі та своїм близьким за символічними цінами. Або реєструйтесь на сайті і станьте першими, хто буде в курсі нових акцій!
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

← Назад