Дзвоніть!!!!
          (067) 814-0-800    
Виготовлення візиток 1000 штук
27 серпень 2012 - ФотоПлюс

20.08 - 27.08


 
ВИГОТОВЛЕННЯ ВІЗИТОК 1000 штук

    
 
  Кружка біла, звичайна, керамічна. Ємність кружки: 350 мл. Самий найпопулярніший вид керамічних кружок для нанесення зображення. Ціна і якість в даній продукції максимально збалансовані. Привітання та фото на ній будуть виразними та яркими і зможуть без зайвих зусиль донести Ваше почуття та ставлення до людини котрій вона призначається. Розмір друкованої площі: 20см. х 8,5 см  
Щоб скористатися акційною пропозицією - необхідна реєстрація на сайті!!!
При здійснені замовлення у закладах "ФотоПлюс" (ТЦ "Чайка" та ТЦ "Арена"), щоб скористатися акційною пропозицією - назвіть продавцеві E-mail під яким Ви зареєструвалися на сайті. У разі здійснення замовлення через наш інтернет-магазин - реєстрації на сайті буде достатньо.

 

 

P.S.      Починаючи з 13 серпня 2012 року студія "ФотоПлюс" розпочинає безперервний цикл акцій. Кожен тиждень (з 9.00 понеділка до 15.00 суботи) ми проводимо акцію. Один тиждень - одна акція. Слідкуйте за акціями на сайті та наших сторінках в соціальних мережах (Вконтактах, Однокласниках, ФейсБуці)і зможете зробити гарний подарунок собі та своїм близьким за символічними цінами. Або реєструйтесь на сайті і станьте першими, хто буде в курсі нових акцій!

← Назад